USŁUGI

Outsourcing IT

Outsourcing IT

Znajdujemy I wypożyczamy specjalistów IT, jak I całe zespoły I zapewniamy kompleksową obsługę projektów. Współpracujemy w modelach:

  • body leasing
  • team leasing
  • try & hire

IT Recruitment

Szybko dostarczamy odpowiednich kandydatów do zatrudnienia w Twojej firmie w modelu Success Fee w oparciu o B2B lub umowę o pracę.

Dopasowujemy odpowiednie profile z naszej bazy bohaterów IT liczącej ponad 40 000 osób w ciągu 48 godzin od otrzymania zapotrzebowania.

IT Recruitment
Managed Services

Managed Services

Oferujemy możliwość przeniesienia Twoich procesów lub usług do realizacji przez nasz zespół IT w oparciu o ustalone SLA/KPI

Recruitment Process Outsourcing

Oferujemy optymalizację procesów outsourcingowych i rekrutacyjnych. W ramach naszego wsparcia możesz liczyć na usprawnienie Twoich procesów i redukcję kosztów. Możesz przenieść część lub wszystkie procesy do naszej firmy. Możemy działać na zasadzie integralnej części Waszej firmy i obszaru HR lub dostarczenia całościowego rozwiązania rekrutacyjnego. Nasz outsourcing procesów rekrutacji może być realizowany w siedzibie Twojej firmy przez nasz zespół rekrutacyjny, zdalnie, bądź hybrydowo.

Recruitment Process Outsourcing
Shared Service Centers

Shared Service Centers

Pomagamy w utworzeniu, rozwoju i utrzymaniu Centrów Usług Wspólnych w obszarze IT w Polsce. Niezależnie czy potrzebujesz konkretnego rozwiązania lub usługi konsultacyjnej, jesteśmy w stanie Ci pomóc!

Fixed Price

tworzymy systemy backend / frontend, aplikacje, strony internetowe i wiele innych rozwiązań IT

Jako eksperci w naszej dziedzinie, możemy z dumą powiedzieć:

  • dostarczamy solidne rezultaty na każdym etapie procesu rekrutacji
  • zapewniamy profesjonalne wsparcie w znajdywaniu i selekcji najlepszych specjalistów IT o różnych specjalizacjach
  • oferujemy rozwiązania, które pomogą Twojej firmie osiągnąć założone cele, usługi IT oraz zoptymalizować koszty rekrutacji pracowników
  • realizujemy usługi zgodnie z Twoimi potrzebami i oczekiwaniami, więc cały proces naszego wsparcia jest maksymalnie efektywny

Zostań naszym Partnerem i ciesz się z korzyści naszej współpracy!

Fixed Price Projects